Ik verwacht een uitgebreide liefdesverklaring en het universum op een presenteerblaadje. ECHT??? Nee gekkie. We zien wel of de klik er is. Let's have some fun.
.. Jij moet een lekker jongen zijn, die stevig is en van harde seks houdt. Ik ben niet het type meisje dat er van houdt om er even overheen te gaan .... en dan klaar. Als ik seks heb wil ik dat wel lekker lang en hard. Ik hou ook niet van de jongens die 1x klaar komen en dan inzakken. Ik wil gewoon echte seks.
Ik wil graag een man vinden, die weet wat hij wil van zijn leven, die doelen voor zich neer kan zetten en hoe dan ook kan bereiken! Ik geloof alleen in ware gevoelens en kom zeer serieus op mijn zoektocht! Wees eerlijk en oprecht, wees open en vriendelijk! Ik ben niet op zoek naar een superheld, ik kijk hier