Je moet wel een beetje een feestganger zijn , niet dat ik verwacht dat je elke avond de deur uit gaat. Met een avondje languit op de bank ben ik ook tevreden , alleen niet elke avond. Je bent niet jaloers, en je ziet erg verzorgt uit.
Je bent vind het fijn als we even weggaan, alsof we op vakantie zijn naar een andere plaats. Ik heb een paspoort. Je zal er ook een moeten hebben. Houdt van snoep en zoet voedsel eten.
Je bent een echte heer die op zoek is naar iets serieus. Het heeft geen zin onze tijd te verspillen als we niet hetzelfde zoeken toch. Dus laat me weten of we dezelfde wensen hebben.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
LadyCSingle2013, 23 jaar · Berchem
im ready
RemyGirl, 23 jaar · Erpe-Mere
Leuke jongen/man die weet hoe die mij weer helemaal kan opvrolijken.
Desuperleukste, 22 jaar · Bunnik
Ben je lief, spontaan en te vertrouwen? Bedenk een leuke date en ik ga met je mee
IeneXke, 22 jaar · Borgerhout
Ik wil bij iemand zijn die me kan beschermen en me nooit zal verlaten wat er ook gebeurt. Ik wil mijn tijd doorbrengen met een
Operamila, 23 jaar · Genk
Je hoeft niet van opera te houden hoor, als je het maar niet erg vind dat je me onder de douche hoort zingen :P Verder zou ik het
Aeron9509, 22 jaar · Houthalen-Helchteren
Mag ik jou gaan pijpen en genieten van jouw harde lul in mijn mondje. Geen haren erbij hé, die moet je wel van te voren
Lynse, 23 jaar · Klerken
Plezier maken, leuke dingen doen en uitgaan tot we er blij van worden. We doen het samen, voor het plezier.