Ik ben snel verlegen en dan krijg ik die rode kop. Maar als het ijs gebroken is dan is het ook over. Daarom spreek ik niet gemakkelijk mensen aan maar hier kan je het heel gemakkelijk. Vertel mij dan eens wie jij bent?
Ik wil iemand met wie ik contact kan leggen, iemand met wie ik diepere en waardevolle gesprekken ga voeren. Ik hou van iemand die mijn persoonlijkheid kan begrijpen. Ik hou niet van mensen die zullen proberen me te veranderen, maar zullen proberen dingen voor ons in balans te houden.
Ik ben op zoek naar een loyale, eerlijke, trouwe, oprechte en doelbewuste man. Ik hou niet van Colombiaanse mannen die verwend zijn en niet bereid zijn om er één vrouw liefde te geven. Ze denken dat als je nee zegt, er veel andere mooie meisjes zijn die ja zeggen. Ik heb een man nodig die alleen
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Dafffneh, 23 jaar · Amstelveen
Ik wil bij iemand zijn die stout met mij wil zijn. Kun je zo iemand voor mij zijn? Zo ja, zouden we een leuke tijd kunnen gaan hebben
Semmiie, 23 jaar · Den Ilp
Je kunt me aan en houdt wel van een geintje. Leeftijd, afkomst enzo boeit me niets
Handigehandjes, 23 jaar · Dwingeloo
LittleBubble, 22 jaar · Assent
Ben je geïnteresseerd in het stijf laten worden van mijn tepels? Of je kunt me iets nieuws leren. Ik beantwoord je als
ElinLovez, 23 jaar · Haarlem
Man of vrouw. rond de 18 T/M 25
Lachuhh, 23 jaar · Elen
Jij ziet het wel zitten om af en toe samen los te gaan. Wij verwachten verder niks en het is vooral lekker hihi. Een spannende
Amelia--, 23 jaar · Amsterdam
volgt
Toscane, 23 jaar · Poppel
Kom je uit de buurt, of juist niet, ben je Belgisch of Hollander, iedereen is welkom! En leuke mannen zijn meer dan welkom!