Je bent een gewone jongen die weet wat ie wil en dat ook heel goed kan omschrijven. Je hebt vrienden en een leuk sociaal leven. Ook heb je de nodige hobbies. En je zoekt eigenlijk nog maar 1 ding en dat is iemand om het mee te delen. Zou ik dan in aanmerking komen denk je?
Ik hou van een man die leuke is, lief en respect heeft, een lach op mijn gezicht kan krijgen. Iemand die open is, en naar zich zelf kan kijken. Aandacht kan geven op de juiste manier.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
GameGirlEvi, 23 jaar · Almere
Heb je die pik.
HollyS, 23 jaar · Antwerpen
Liefst een man met wat ervaring en toch de nodige romantiek.
Kayla18, 22 jaar · Geldrop
Leuke jongen lief en spannend maar ook grappig,
DaisyDais1, 23 jaar · Aalsum
n.v.t.
Dreamscome2, 23 jaar · Barger-Compascuum
Romantisch, lief, eerlijk en zachtaardig. Ook wel humor hebben en niet jaloers of bezitterig zijn. Dat klinkt al haast erg
Amietjuh, 23 jaar · Laren
Oh ja, moet hier natuurlijk zeggen dat je leuk en knap enzo moet zijn, hahah, ja dan zullen er lekker veel reageren ;) Nee hoor,
Billenboo, 22 jaar · Nijeveen
Je bent misschien zelf ook nog wel maagd? of je hebt er wel wat voor over om mij te ontmaagden? Ik hoor het graag!!