Ik hoop hier een maatje tegen te komen die over zijn gevoelens durft te praten, die niet weg loopt voor de dingen van het leven , waar je mee kan lachen en huilen, er samen voor gaat en de bereidheid heeft om er wat van te maken.
Ik hoop er eigenlijk op dat ik hier die man ga ontmoeten die mij blij kan maken en samen met mij wilt gaan genieten! Ik vraag me dus af of er hier een man is die mij blij kan maken en mij mee op avontuur neemt!
Ik heb geen beperking in wie je zou moeten zijn! Zou je misschien een beetje op mij moeten lijken? Een man die ook zorgzaam en liefhebbend is,wil je me dan snel goed gezelschap bieden?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Sweety-Yvanna, 21 jaar · Esen
Ga je mijn profiel achter je laten? Ben je serieus dat je me negeert?
Paulinenene, 21 jaar · Moorveld
ben jij de lieve en knappe man die me gaat overweldigen met alle liefde die hij in zich heeft?
Bellaahh, 21 jaar · Achterveld
Ervaring: veel en gevarieerde levenservaringen. Affiliaties: gratis denken, subversie, festivals. Speciale vaardigheden:
Rianneschag, 21 jaar · Kerkdriel
Het maakt me helemaal niet uit wie er reageert, ALS ik maar reacties krijg! Wel leuke mensen hoop ik, dan kunnen we misschien
ScarlettJ, 21 jaar · Lelystad
Je bent vrijgezel en je wilt het wel leuk hebben samen. Je bent gezellig, een heer, romantisch en je kan ook heel erg stout zijn
Zoe97, 20 jaar · Almelo
Ik hoop dat er nog steeds een kans is dat er een man zal zijn die me echt leuk vind en die van me zal houden. Je kunt me vragen overal
Ivana199605, 21 jaar · Dudzele
Je bent lief spontaan en goed lachs. Je hebt eigen vervoer en vind het leuk om uit te gaan.
Feli0, 21 jaar · Bemmel
Ik wil degene die echt volwassen genoeg is om een ??serieuze relatie aan te gaan .. Ik wil degene die me accepteert zoals ik