Wie ben jij? Een sprankelende levenslustige ondernemende man met een open karakter en een flinke dosis humor. Belangrijk is dat je net als ik lekker in je velletje zit en positief in het leven staat. Je muziek smaak, favoriete eten en kleur haar vind ik allemaal niet zo heel belangrijk... uitstraling en inhoud zegt mij veel meer.
Ook deze jonge meisjes uit Gelderland zijn nog op zoek naar sex
SteamyOne, 26 jaar · Yerseke
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
omdat ik altijd alleen ben als ik aan het trainen ben. En ik word jaloers op stelletjes die naar de sportschool gaan.
NorraHhh, 26 jaar · Sas van Gent
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Je moet een vrolijk persoon zijn, humor hebben. En open zijn over wat je wilt.
Beennthee, 27 jaar · Cadzand
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik wil het beste voor mezelf maar ook voor jou want ik wil samen met jou gaan voor een te gekke tijd. Vol passie en plezier en daar kunnen we alleen zelf maar voor zorgen..
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Wreckingballetje, 26 jaar · Kobbegem
Dus net als mij enthousiast, gezellig, in voor een goede grap en niet op zijn mondje gevallen, dan ben ik opzoek naar JOU..
Studente21, 27 jaar · Amsterdam
Op zoek naar een leuke date en misschien dan later meer;):$ Ik zoek het liefst iemand die niet ouder is dan 28 tenzij je heel
Carushh, 27 jaar · Heerle
Ik heb niet zulke goeie ervaringen met mannen gehad en zoek nu eindelijk een lieve man die bij mij dat gevoel kan wegnemen.
Chill Lady, 27 jaar · Den Haag
volgt
Abuis, 27 jaar · Antwerpen
Daar ga ik eens een nachtje over slapen!
Ar4bella, 27 jaar · Weerselo
Ik ben een leuk persoon en ben op zoek naar een man die ook leuk is om in de buurt te zijn! Je kunt niet saai zijn met een vrouw zoals
LenaWantsIt, 26 jaar · Biddinghuizen
Ik heb een man nodig die erg geil en heet is, je bent seksueel erg actief en kan me veel plezier bezorgen! Ik wil alles krijgen
Valent, 27 jaar · Koekelare
Saaie, standaard mannen kunnen gelijk doorgaan met zoeken, ik zoek een man met pit en met zin om dingen uit te proberen..latexpakjes,