Een lieve man die begrijpt dat het leven niet altijd even leuk is geweest voor mij. Die misschien zelf ook al wel het één en ander heeft mee gemaakt. Iemand met het hart op de juiste plaats, attent, eerlijk en respectvol.
Ik heb echt behoefte aan een lieve man, waar ik zo nu en dan mag schuilen als ik het weer zat ben thuis. Ik ben zelf nog jong, maar als jij wat ouder bent, vind ik dat niet erg, dan kan ik lekker tegen je aan kruipen als ik het even nodig heb. Bij wie mag ik schuilen?
DiepKeeltje, 27 jaar · Veere
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Jij bent die geile man die mij in alle hoeken van de kamer wil nemen en mij heerlijk wil laten kreunen van genot!
MarriekkeeX, 27 jaar · Terneuzen
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Beetje spanning hou je van en een wandeling die weleens heel anders kan eindigen word je alleen maar vrolijk van. Ik hoop dat je je handen niet alleen in je zakken houdt. Die van mij zullen ook niet in mijn zakken blijven.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Kontslet, 27 jaar · Ingelmunster
heb een grote pik
Charleen, 27 jaar · Geleen
Momenteel zit ik veel alleen thuis omdat ik geen werk heb...ik studeer wel. Dus een gezellige meid met humor en die ervan houdt
BegintmetL, 27 jaar · Amersfoort
Eerst de kat uit de mauw kijken, daarna spontaan eerlijk en lief.
Opwindendemeid, 27 jaar · Assen
Je bent geil en je houdt van snoepen dan zit je bij mij goed, eerst snoepen tot je er misselijk van word en daarna mag je mij neuken
Droomgaard2, 27 jaar · Leeuwarden
volgt
MadeinDreams, 27 jaar · Wolvega
Durf jij het met mij aan en voel jij je niet snel het tweede wiel aan de wagen? Er is geen concurrentie tussen jullie, ik wil gewoon
Whitney19900613, 27 jaar · Almere
Je durft me aan te spreken
SaLiMa90, 27 jaar · Esen
Je bent zo goed in me te behagen en je zult me ??niet iets slechts aandoen, laat me gewoon weten wanneer je vrij bent!