Jij houd wel van halfbloedjes en bent gek op lekker eten. Ook jij weet precies wat je wilt en gaat dan gelijk op je doel af. Lief, spontaan en sociaal dat zijn de eigenschappen die precies bij jou passen.
Ook deze jonge meisjes uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
Aldeg, 25 jaar · Ellemeet
♥ Zeeland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Stuur gewoon een berichtje, laat mij weten wat jij van mij wilt en wat jij wilt doen. En misschien heb ik wel zin om dan met jou af te spreken om iets te gaan doen... ;) ;)
Je bent een goede man en je bent de ideale man. Je bent een man met een heleboel goede eigenschappen, erg sympathiek. Je moet een positieve impact hebben op mijn persoonlijkheid en je zult iemand zijn die echt om mijn welzijn, vooruitgang of groei geeft.
Sexypoppi, 25 jaar · Terneuzen
♥ Zeeland ♥ Rood haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Heeft ze nog niet ingevuld
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
XXJULXX, 25 jaar · Alkmaar
Zou je graag bij een persoon zoals mij kunnen zijn? Zou jij graag thuis tijd met mij over van alles en nog wat willen babbelen
SeeRaylee, 24 jaar · Hillegem
Een goede kerel weet hoe belangrijk respect is, zowel binnen als buiten een relatie, hoop er hier één te vinden.
Dani92, 25 jaar · Maartensdijk
Kom jij bij mij de stilte verbreken? Je houd van actiefilms en muziek een drankje en een chippie en als je er dan ook nog eens
NaughtYY R, 25 jaar · Liezele
Heb jij een keer zin een heerlijk diner onder gezelschap van mij en een leuk muziekje op de achtergrond ?
Saskiaenjeff, 25 jaar · Rotterdam
Oosterse, 24 jaar · Amsterdam
Kom maar op wat je in petto hebt! Nieuwe mensen leren kennen is altijd een soort verrassing, dus verras me maar!
MIssSugar, 25 jaar · Hamme
Ik val erg op een 'nerds', misschien omdat ik zelf een enorme nerd ben. En iemand die heel veel lacht.
Za--Na , 25 jaar · Tongerlo
Ik wil een man ontmoeten met sterke humanistische eigenschappen die in staat is om een mens te blijven, wat het ook zou kunnen