Je moet lief tegen me zijn, je bent romantisch en je zou me ergens anders heen brengen of naar een leuke plek die ik nog nooit eerder ben geweest. Je kunt me laten glimlachen.
Romantiek is voor jou geen geheim en je weet dat er menig meisjesharten smelten voor een lief woordje af en toe. Dat lief zijn hoeft niet altijd zo te zijn, sms mag het ook wat ondeugend en zelfs eens een keertje stout worden hoor! ;-)
Het moet iemand zijn die romantisch is, iemand met pure gevoelens ... iemand die alle liefde kan voelen die in mij zit, iemand die me goede en grote gevoelens kan tonen.
Nou ik ben dus echt op zoek naar een super lief schatje met heel veel knuffels. Ik vind het superrrr vetttt als jij mij meeneemt op date en dan ook echt goed voor me zorgt. Ik hou niet van types die denken ze dat geweldig zijn maar meer van een guy next door! Where are you:-)
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Smoezel21, 26 jaar · Rotterdam
Volgt
Chadlia, 27 jaar · Amsterdam
FLIRTJES WORDEN METEEN VERWIJDERD!!! BE ORIGINAL!!! ow ja een keer reageren is genoeg, niet over paar weken weer proberen
QianaQ, 26 jaar · Lelystad
Ik wil dolgraag de man willen vinden die het aandurft om samen paard te gaan rijden. Ik wil dat delen met je maar ook zoeken naar
Marie XX, 27 jaar · Swifterbant
Als ik kan kiezen wat voor man ik wil daten, dan is het een man die ook andere talen spreekt. Iets exotisch, een man voor passie!
SannePanneke, 27 jaar · Horssen
Een partij goede seks is altijd lekker. Ik geniet er keer op keer van, maar wil wel mijn vrijheid graag. Ben jij in voor die seks
Rorrixx, 26 jaar · Eemnes
Je zoekt hetzelfde als mij en je zal me alles vertellen waar je aan denkt en het idee dat je hebt van wat we zouden moeten doen.
Bethyli, 27 jaar · Hellevoetsluis
Als je opzoek bent naar een relatie , dat kan ik je niet bieden op het moment. Ik wil gewoon een leuke tijd met een man die mij de
Kleineblonde, 27 jaar · Hasselt
Je bent ook op zoek naar een leuke date om een leuke tijd samen te gaan hebben, en je bent ook nog een leuke vrijgezelle man. Misschien