Ik ben een persoon die normaal verlegen is en graag iemand zou willen ontmoeten die een glimlach op mijn gezicht kan toveren en kan genieten van een rustig gesprek of een wandeling op het strand. Hou van mijn leven en wil lachen en leuke dingen gaan delen met iemand waar ik dol op ben. Op zoek naar die vonk waardoor leuke tijden makkelijk worden.
Nou jij mag wel vallen voor mijn groene ogen en hopelijk ben ik dan van de status killer af. Want als ze dan nog met mij proberen te flirten dan moeten mijn vriendinnen toch maar te raden gaan of ze wel het juiste vriendje hebben.
Allegrote en mooie avonturen starten vanaf de eerste eenvoudige stap, dus neem die stap en stuur me een bericht. Ik ben op zoek naar iemand met wie ik kan genieten van het delen van de hoogte- en dieptepunten van het leven en iemand die het vermogen heeft om een goed ??gesprek te voeren.