Je bent net zo geil als ik en je houdt niet van saaie dingen zoals een informele zendeling. Je wilt experimenteren en je bent op zoek naar een normale neukmaat waar je altijd van kunt genieten. Je houdt ook van het doen van voorspel.
Ik bewonder het meest een man die goede waarden en normen heeft. Hij moet zowel van binnen als van buiten goed zijn. Hij moet een gentlemen zijn, vrijgevig, verantwoordelijk, zorgzaam, liefdevol en eerlijk. Iemand die gezinsgericht is en graag hechte familiebanden heeft. Respectvol en weet hoe je
Ik houd van mannen die leuk en geil zijn en mij naar spannende plaatsen brengen. Ik zou echt heel graag een man willen hebben die iets voor mij aan zou willen trekken, zodat ik mijn fetish kan ervaren en het met jou delen.