Nee, een dodelijke of besmettelijke ziekte heb ik niet, maak je geen zorgen. Het is iets wat me lichamelijk toch enkele beperkingen geeft en daarom kan ik bvb ook geen bergen beklimmen of 20 km gaan fietsen. Graag een man die daar rekening mee houdt, ook in bed. Willen is niet altijd kunnen!
Een knappe kerel die veel te bieden heeft als het op seks aankomt. Iemand die me naar een ander soort plaats kan brengen waar ik van geniet en blij word. Een extravert en gemakkelijke kerel die overal op voorbereid is. Ik kan niet wachten om seks met je te hebben!
Je moet stout zijn, niets voor me verbergen en me vertellen of je geïnteresseerd bent in mij of als je plannen voor ons hebt, laat me weten wat je nog meer voor mij kunt doen!