Hopelijk word ik verliefd op je hier op de deze site, ik heb echt niet veel eisen. Het moet gewoon klikken. Maar oke dan, ik zoek een man vanaf 50 jaar die vlot is, en humor bezit, houd van theater en cafeetje soms, en ach die gewoon met mij leuke dingen wilt doen.Maar thuis met een hapje en drankje is ook heel gezellig.Reageer gewoon en dan zien we wel.
Een man die mijn lichaam wil hebben. Een vent die me voldoening kan geven. Een vent die altijd het gevoel heeft dat hij ook het plezier wil zoals ik dat wil,
Een lieve jongen die gek kan doen maar ook serieus kan zijn, die net als ik op zoek is naar een serieuze relatie omdat hij het alleen zijn zat is. Een verzorgde jongen met pit!
Heb jij zin om te ontdekken wat een leuke kant is van mij? Ben jij een man die recht op zijn doel afgaat en weet wat hij wil? Ben je een ondernemend type, misschien kunnen we samen wat gaan doen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Nathalya, 27 jaar · Breda
Volgt
Redflowwer, 27 jaar · Losser
Ik ben slim genoeg om te beseffen dat niet iedereen zo flexibel kan zijn met tijd als ik. Daarom ben ik op zoek naar meer dan 1
Shania890817, 27 jaar · Haarlem
Ik doe veel alleen en kan natuurlijk ook al heel veel. Maar het is zoveel leuker om dat eens te gaan delen. Heb nog niet een mega
LiefsUitFryslan, 26 jaar · Franeker
Het zou leuk zijn als je net als ik een verslaving hebt maar wat natuurlijk niet onder drugs, tabak of alcohol en verder valt.
Anita02, 27 jaar · Uitdam
to be lovedto be lovedto be lovedto be lovedto be lovedto be lovedto be lovedto be lovedto be lovedto be loved
Minoeske, 27 jaar · Eindhoven
Volgt
Lydia1990, 27 jaar · Dronten
Zou het erg leuk vinden als jij ook wat romantiek in je hebt, jij hebt ook behoefte aan wat gezelligheid. Wat ik het meest belangrijke