Geen saaie persoonlijkheid, iemand die mij kan overdonderen met een super leuke eerste date. Dus eigenlijk ben ik wel op zoek naar een super enthousiaste sprankelende actieve leuke man.
Iemand zoals jij die ruimdenkend is en graag een relatie heeft met een Aziatische vrouw. Goed in bed, lief en liefhebbend ook. Ik kijk ernaar uit om een knappe kerel te ontmoeten en altijd te doen wat juist is. Slimme en onafhankelijke man zal me aanzetten tot meer !
Je bent wat ouder dan mij maar niet zo oud dat je mijn opa kan zijn. Je bent rustig van aard en weet hoe mij een beetje af te remmen. Zonder daarom afbreuk te doen aan mijn persoonlijkheid. Uiterlijk doet voor mij niet zo ter zake, wel graag een verzorgd iemand maar dat spreekt wel voor zich denk ik. En liefst