Alles behalve iemand die zich stoerder voor doet dan hij in werkelijkheid is, ik hou van leuke dingen doen en hoop jij ook natuurlijk! Een beetje serieus mag wel, niet alles is altijd een feest of een grap toch?
Hé stuk, wat doe je vanavond? Zullen we samen ff.... ? Iemand die met zo'n openingszin komt aan zetten, kan het al meteen vergeten. Maak werk van een leuke, uitdagende, spontane en vooral originele openingszin en dan is mijn interesse gewekt.
Samen leuke dingen doen, goede en diepgaande gesprekken en bovenal genieten van het leven, dat is wat ik met die nieuwe partner wil gaan doen. Hij zou ook over enige uitstraling moeten beschikken: ik ben zelf geen grijze muis (innerlijk noch uiterlijk) en val ook niet op grijze muizen... Enne, ja, een