Als ik jou nou eens wat liefde mag geven dan zijn we al een heel erg op tijd. Ik moet zeggen dat ik wel wat leuke ideetjes heb maar dat moeten we dan wel samen overleggen want ik wil dat we samen leuke dingen kunnen doen.
Ik zoek een leuke, spontane man die stevig in zijn schoenen staat. Eentje die mij wat tegengas kan bieden en die ook initiatieven neemt om leuke dingen te ondernemen. Wat denk je, eerst kijken of er een klik is en dan kijken wat de date ons brengt?
Een man met een geest moet een smerige rijke betekenis hebben, rijk aan avontuur, gezondheid, kennis, gelach, familie en liefde. Ik wil een eerlijke relatie, geen leugens, geen hersenspel en geen vals spelen. Volwassenheid komt met ervaring.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Alicee22, 26 jaar · Blokker
Je hebt een goed idee van wat we samen moeten doen, ik hou van een slimme man, zodat hij dingen kan voorstellen die we het beste
BadMoment91, 26 jaar · Mijdrecht
Je bent een goed uitziende man op zoek naar intimiteit dat kan leiden tot iets meer. Je bent zelfverzekerd en je weet hoe je