We zien het vanzelf wel, wees gewoon lekker jezelf en dan zal alles goed komen. We hoeven daar dan niet over in te zitten denk ik. Want de rest komt vanzelf.
Net zoals mij gewoon zin om op een eerste date te gaan. Wie weet volgen er daarna wel meer, maar kom eerst maar op met die eerste spannende ontmoeting. Geen gekke dingen, gewoon een drankje en een hapje eten en wie weet knopen wij er nog een wandeling aan vast. Ik weet niet hoe het werkt of wat het protocol is
Je moet kunnen geven wat ik wil, vooral als het gaat om het vrijen, want ik wil dat het zo intens mogelijk is en ik ben het type dat wil experimenteren en nieuwe dingen met je wil uitproberen, en jij? Ben je geïnteresseerd, waar wacht je nog op?