Genieten van een leuke tijd met een leuke man, meer hoef ik niet hoor. En als het echt lekker is dan gaan we er wat mooiers van maken. Is dat een leuk idee?
respecteer me zoals ik ben, en ik respecteer je zoals jij bent. en alsjeblieft ik hou er niet van om een getrouwde man te vermaken of wat ... het kan me niet schelen .... gewoon niet! denk eerst aan je familie, vooral aan je kinderen .... dank je.
Iemand zoals jij die ruimdenkend is en graag een relatie heeft met een Aziatische vrouw. Goed in bed, lief en liefhebbend ook. Ik kijk ernaar uit om een knappe kerel te ontmoeten en altijd te doen wat juist is. Slimme en onafhankelijke man zal me aanzetten tot meer !
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Destiny1991, 26 jaar · Amstelveen
Als je denkt dat dit geweldig voor ons gaat worden, dan denk ik dat we de kans krijgen om samen te zijn. Laten we het vandaag beter
Zineb, 26 jaar · Rotterdam
volgt
Terasske, 27 jaar · Antwerpen
Het enige wat ik mis is een partner om een toekomst mee op te bouwen. Voor de rest heb ik zo'n een beetje wel alles op een rijtje.
Twilightzone, 27 jaar · Diepenheim
Ik ben zelf niet bepaald een standaard type dus eigenlijk wil ik ook niet dat van een ander eisen. Wel ben ik helemaal van de
Openblueeyes, 26 jaar · Beek en Donk
ik hou van hete jongens die groter zijn dan ik, die een geweldige foto van me kunnen maken, waar we ook gaan. Ik hou ook van jongens
Doornroosje21, 26 jaar · Marle
Hoop hier een man tegen het lijf te lopen die weet wie hij is en die zijn zaakjes goed op de rit heeft. Humor geen bezwaar ;) Geïnteresseerd?
Meliss Geil, 26 jaar · Rotterdam
Jij bent een vrouw, die mij lekker kan klaarmaken. Ik wil geen mannen die reageren, ik ben toch niet geïnteresseerd! Stellen
Bridget12345, 27 jaar · Berghem
am miss Gloria enkele dame nederig en koel, makkelijk in de omgang persoon, ik ga graag naar het strand en plezier hebben met