Nou jij mag wel vallen voor mijn groene ogen en hopelijk ben ik dan van de status killer af. Want als ze dan nog met mij proberen te flirten dan moeten mijn vriendinnen toch maar te raden gaan of ze wel het juiste vriendje hebben.
Ik ben soms de wanhoop even nabij. Op mijn leeftijd moet je toch iets van vastigheid hebben? Met mezelf spelen moet eens afgelopen zijn, dat mag jij doen :)
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Kiaana, 26 jaar · Bonheiden
niet saai, gezellig, leuk, spontaan, vriendelijk. Heb jij al deze kenmerken dan ben ik op zoek naar jou
Bambina90, 27 jaar · Helmond
Volgt
MaciSweet, 27 jaar · Meppel
Een friend with benefits dat zou ik wel erg fijn vinden. Want dan kunnen we er voor elkaar zijn en ook nog eens genieten waar
CurlyWurlyBabe, 26 jaar · Leuven
Ben jij die leuke jongen waar ik al een tijd naar zoek ? Nee, geen dames, echt niet! Wie laat er eens wat horen?
RosalieCutie, 27 jaar · Meilegem
Ben je nieuwsgierig geworden naar nog meer over mij? Lijkt me dan leuk een om een berichtje te krijgen van je.
XRosanX19X06, 26 jaar · IJzendoorn
Wat zou het fijn zijn om een ??man te ontmoeten die écht goed kan neuken. Ik wel van voorspel, maar ik ben vooral een
Talia26Honey, 26 jaar · Noordlaren
Heb jij dezelfde dromen als mij? Zullen we dan samen op een leuke date gaan?