Je hoeft niet persé gebonden te zijn maar het mag wel, op die manier weet ik dat je geen relatie met me wil ;) Als jij seks of spanning tekort komt thuis, ben ik meer dan happy om het jou te geven. Voordeel voor jou: je krijgt geen gezeur of geklaag aan je hoofd van mij. Vooordeel voor mij: ik word lekker verwend. Toch een mooie deal lijkt mij?
Je kan zeker een leuke tijd met mij hebben, we kunnen eventueel naar een stil plekje gaan voor een vluggertje of we nemen een hotelkamer om daar wat plezier te gaan hebben. Als jij iets vies en lekkers met mij zou willen doen, zou je mij daar heel erg blij mee kunnen maken!
Lekker spontaan en grappig. Langer dan mij heeft wel een voorkeur omdat ik echt val op lange mannen, breed of smal dat maakt mij niet zoveel uit en ik zeg ook geen nee tegen een man met een baardje