Ik geniet van een dagje uit, met familie en of vrienden. Maar het genot van een mannelijke partner heb ik in tijden niet gehad. Misschien expres ontweken, maar ik ben er al een tijdje klaar voor. Waar ik naar op zoek ben? Een vrije geest als ik, die het leven niet al te serieus neemt. Een fantasierijk iemand die houd van een pintje, plezante tijd en een hete avond
Een man is wat ik zoek, een echte man. Met passie voor zijn relatie. De spanning samen opvoeren, genieten van elkaar en elkaar echt leren kennen, op meerdere manieren ; ) Ben jij die sexy aantrekkelijke man?
Ik zou graag iemand ontmoeten met goede waarden, maar die van risico's houdt en ten volle van het leven geniet. Ik wil iemand die bereid is om bij elke stap in mijn leven te zijn.