Denk jij nu ja dit vind ik wel heel erg leuk klinken en dit zou ik wel willen doen dan hoop ik je echt te horen zodat we wat leuks kunnen plannen want daar wacht ik zelf al een hele tijd op moet ik eerlijk zeggen. Zou wel fijn zijn toch als we dat nu kunnen aanpakken?
Je mag niet alleen kijken maar je mag er zelfs ook aan komen hihi. Ik zoek het liefste ook een sportieve man maar het is natuurlijk geen vereiste. Als je maar lekker in je vel zit en je helemaal durf te geven dan komt het allemaal wel goed tussen ons.
Ik ben niet echt kieskeurig zolang je een goed lichaam hebt en vooral de buikspieren. Ik ben een fan van mooie mannelijke lichamen. We moeten gewoon 2 gelijken zijn, in ons handelen en hoe we zijn, het moet gewoon klikken. ik hoop dat je begrijpt wat ik bedoel.