Ik weet zeker dat we van elkaar gaan genieten. Ik zal je gewoon iets leuks sturen om je beter te voelen. Wat doe je de rest van de dag? Heb je nog tijd voor mij? Stuur me een bericht terug.
Samen leuke dingen doen, goede en diepgaande gesprekken en bovenal genieten van het leven, dat is wat ik met die nieuwe partner wil gaan doen. Hij zou ook over enige uitstraling moeten beschikken: ik ben zelf geen grijze muis (innerlijk noch uiterlijk) en val ook niet op grijze muizen... Enne, ja, een
Blank, zwart, jong, oud, of retarded... Ik doe jou binnen, tenminste als je me smaak bent, maar de meeste zijn dat wel. Dus geen vrees, stuur een berichtje en misschien, wie weet, draai jij mij wel binnen zonder dat je het weet!
Je bent iemand die weet hoe je met een vrouw moet praten. En dat is iemand die me met respect en vriendelijkheid behandelt. Laten we contact leggen en dan kijken hoe ver we komen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
X--Anne--X, 26 jaar · Baarn
Je bent stout, je zou me naar een rustige plek brengen en daar zullen we een intieme tijd hebben!
Elena1990, 26 jaar · Amsterdam
Je mag een man of vrouw zijn. Ik heb geen voorkeur.
Olivia 3, 27 jaar · Akersloot
Een man lief maar ook sexy. Iemand waar ik mee kan praten maar ook veel plezier mee kan hebben in bed. Een single man, die positief
Monikasweety, 26 jaar · Dirkshorn
MeSophie, 27 jaar · Leiden
Wat ik wil in een jongen?? Gewoon een gezellige date voor meerdere keren. ik ben nog niet toe aan een vaste relatie en ik zie
JessJess91, 26 jaar · Kruiningen
Een knappe kerel die veel te bieden heeft als het gaat om seks. Wie is ook een grote fan of orale seks. Volwassen in het nemen
Doggydog1990, 27 jaar · Eindhoven
Alles behalve iemand die zich stoerder voor doet dan hij in werkelijkheid is, ik hou van leuke dingen doen en hoop jij ook natuurlijk!
Isabellleeh, 26 jaar · Enschede
Geweldig in ieder geval, heerlijke kok, en een fantastische kusser.