Ik vind het belangrijk dat een man zich verantwoordelijke voelt. Ik vind het belangrijk dat het eerste gevoel wat we hebben fijn word. Ik vind het ook erg fijn om aan uiterlijke verzorging te denken, zowel bij mij als bij jou. Ook het gevoel in de berichten moet goed zijn!
Ik ga je de beste dingen geven die het leven ons kan bieden. Ik weet zeker dat we vandaag dingen voor ons kunnen laten werken. Gelooft je dat ik nu alles voor je kan doen?
Een man om goede seks mee te hebben maar daarnaast ook een hechte vriendschap te hebben samen, zou erg leuk zijn. En misschien kunnen we er helemaal wel voor gaan, dus laten we snel de dingen gaan doen die wij zo graag willen gaan doen. Ik ben er klaar voor, dat kan ik je wel zeggen!