Ik ben op zoek naar een gepassioneerde man, met goede verbeeldingskracht en gevoel voor humor en we kunnen elkaar vertrouwen. Een man die in staat is om zijn fouten te herkennen en van te leren. Ik wil dat je je gelukkig en vrij voelt met harmonie, liefde maar veel passie.
Samen leuke dingen doen, goede en diepgaande gesprekken en bovenal genieten van het leven, dat is wat ik met die nieuwe partner wil gaan doen. Hij zou ook over enige uitstraling moeten beschikken: ik ben zelf geen grijze muis (innerlijk noch uiterlijk) en val ook niet op grijze muizen... Enne, ja, een
Heb jij wat het nodig is om mij heel gelukkig te maken? Als jij denkt dat je mij de liefde kunt geven die ik nodig heb, bericht me dan. Ik weet zeker dat we het heel leuk zullen gaan hebben. Ben je klaar voor mij?