Je moet lief tegen me zijn, je bent romantisch en je zou me ergens anders heen brengen of naar een leuke plek die ik nog nooit eerder ben geweest. Je kunt me laten glimlachen.
Romantiek is voor jou geen geheim en je weet dat er menig meisjesharten smelten voor een lief woordje af en toe. Dat lief zijn hoeft niet altijd zo te zijn, sms mag het ook wat ondeugend en zelfs eens een keertje stout worden hoor! ;-)
Ik ben soms de wanhoop even nabij. Op mijn leeftijd moet je toch iets van vastigheid hebben? Met mezelf spelen moet eens afgelopen zijn, dat mag jij doen :)
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
MarriekkeeX, 27 jaar · Terneuzen
Beetje spanning hou je van en een wandeling die weleens heel anders kan eindigen word je alleen maar vrolijk van. Ik hoop dat
MAN92DY, 26 jaar · Heumen
Je lul is groot en je kan me zo goed neuken! Ik wil zo hard en diep geneukt worden. Dat is wat ik van een man wil, je moet de hele tijd
Sweetie51, 27 jaar · Heemskerk
Ik ben een spontane aantrekkelijke meid die op zoek is naar leuk contact... voel je je aangesproken....! De keuze is aan jou!!!!
Charida, 27 jaar · Goirle
Ik weet dat met mijn nieuwe carrière, mijn leven een stuk drukker zal zijn, daar ga ik tenminste van uit. Tot die tijd,
Kwaekertje, 27 jaar · Willemsoord
Je zit niet zo heel ver uit de omgeving. Je vind het leuk om na de studie nog dingen te onder nemen. Ow en een eigen fiets zou dan
ElenaVDB1990, 26 jaar · Antwerpen
Jij bent een man, die op zoek is naar een leuk meisje.
TwinkyTwinky, 26 jaar · Meerssen
Je weet wat ik bedoel, je bent misschien zelf ook wel streng opgevoed? Ik hoef niet bij de hand genomen te worden en we zien wel
Veronica, 27 jaar · Almere
Val niet op een bepaald type dus take a walk on the wild side