Ik zoek niet de perfecte man. Ik zoek alleen maar naar liefde. In deze wereld is niets perfect, het enige dat perfect is de liefde die oprecht is tussen een man en een vrouw.
Romantiek is voor jou geen geheim en je weet dat er menig meisjesharten smelten voor een lief woordje af en toe. Dat lief zijn hoeft niet altijd zo te zijn, sms mag het ook wat ondeugend en zelfs eens een keertje stout worden hoor! ;-)
Allegrote en mooie avonturen starten vanaf de eerste eenvoudige stap, dus neem die stap en stuur me een bericht. Ik ben op zoek naar iemand met wie ik kan genieten van het delen van de hoogte- en dieptepunten van het leven en iemand die het vermogen heeft om een goed ??gesprek te voeren.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Felicity, 26 jaar · Vianen
ik weet niet zo waar ik moet beginnen, maar uit de ervaring die ik heb gehad weet ik wel wat ik wil en waar ik op zoek naar ben.
Lexi-lex, 27 jaar · Oud-Vossemeer
Als je altijd in voor een date bent en je bent ook op zoek naar seks. Verspil geen tijd aan het zoeken naar een andere vrouw want
Sue Sue, 26 jaar · Almelo
Als je denkt dat we geweldig zullen zijn voor elkaar, ben ik er vrij zeker van dat we een kans krijgen om deze vandaag waardig
Juana Vrouw, 26 jaar · Sas van Gent
Volgt
Kimmetje90, 27 jaar · Amsterdam
Man of vrouw (21+), lief en eerlijk. Actief en grappig. Liefst niet te ver van huis.
Ali3ci, 27 jaar · Eindhoven
volgt
Studentje199104, 26 jaar · Zierikzee
Je vind het niet erg om te weten dat ik je puur voor de sex wil hebben. Natuurlijk wil ik wel iets meer van je weten maar hoe dan
BegintmetL, 27 jaar · Amersfoort
Eerst de kat uit de mauw kijken, daarna spontaan eerlijk en lief.