Kun je er gewoon zijn voor mij? Als je me een goed gevoel kunt geven, zou ik de dingen die je voor mij kunt doen erg op prijs stellen. Ik ben hier voor een serieuze relatie. Laten we goed zijn voor elkaar.
Saaie, standaard mannen kunnen gelijk doorgaan met zoeken, ik zoek een man met pit en met zin om dingen uit te proberen..latexpakjes, speeltjes en heel veel standjes..We doen het goed of we doen het niet vind ik hoor, dus laten we daar dan ook voor gaan. Lekker de hele nacht doorgaan en niet stoppen tot we
Of wacht dat wil jij juist wel weten, want dat is precies waar jij voor gekomen bent. Een jonge meid verwennen dat is iets dat jij graag doet. Jouw leeftijd is geen punt, jong en oud iedereen mag van mijn lekkere vruchtje genieten.
Hottie2014, 27 jaar · Ieper
♥ West-Vlaanderen
Volgt
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Beaudinee, 27 jaar · Weesp
Je kan soms mij of iemand best goed tot stop manen! Je kan een beetje dwingen haha. en je bent open eerlijk en spontaan. Je hebt
EmmmaaX, 27 jaar · Abcoude
Jij bent nieuwsgierig naar mij, bent als het kan single of weet het zo te brengen dat ik door relatiestatus heen kan kijken.
Caroo9009, 27 jaar · Zeewolde
Je moet net als ik puur voor de sex gaan. Wat er verder gebeurd zien we later wel. Zoek een lieve eerlijke man die er goed verzorg
Forester1990, 27 jaar · Capelle aan den IJssel
Ik zoek een lieve stoere man lief is en betrouwbaar. Leeftijd maakt niet zoveel uit en die zich binden wil, als er een klik is.
Sara08, 26 jaar · Groot-Loon
Wil je dat mijn idee met jou bij mij in het zwembad op een geweldige dag samen liggen werkelijkheid wordt ? Als dat zo is, moet
Chanty02Single, 27 jaar · Medemblik
just wnna be in love just wnna be in love v just wnna be in love
Nikita9011, 26 jaar · Eksel
Dat ik mooi ben
Melax0, 26 jaar · Wommelgem
Zullen we goed praten en wat drinken en gewoon doen wat we leuk vinden?. Gewoon rondhangen en elkaar beter leren kennen?