Iemand die me niet zal negeren. Wordt genegeerd door de persoon waar je om geeft het meest pijn doet. Ik hou van goed opgeleide, vriendelijke, verantwoordelijke en eerlijke mannen.
Samen leuke dingen doen, goede en diepgaande gesprekken en bovenal genieten van het leven, dat is wat ik met die nieuwe partner wil gaan doen. Hij zou ook over enige uitstraling moeten beschikken: ik ben zelf geen grijze muis (innerlijk noch uiterlijk) en val ook niet op grijze muizen... Enne, ja, een
Ik weet zeker dat we van elkaar gaan genieten als we elkaar ontmoeten. Laten we goed zijn voor elkaar. Kun je een romantische kerel voor me zijn? Laten we dingen leuk maken voor ons. Stuur me gewoon een berichtje hier.