Ben op zoek voor een man die zal zitten kundig naar me luisteren, communiceren zijn gevoelens voor mij, maakt me lachen, houden en comfort me in nood, staan aan mijn zijde, respect me, gepassioneerd minnaar in alle opzichten steunen mij in elke dag, hou van mij en alleen mij
Ik hou van de leuke gezellige knuffelachtige en vooral gekke grappige jongens. Niet te stoer maar wel leuke initiatiefnemers. Een verrassing om elke hoek, staan altijd voor je klaar.
Poeh best lastig om hier neer te zetten wat ik van jou verwacht, maar dat is eigenlijk heel simpel. Ik zoek een leuke man die mij weer een beetje vertrouwen kan teruggeven dat niet iedere relatie is gedoemd te mislukken. Samen met jou wil ik vooruit kijken naar onze toekomst en wat geweest is achter ons laten.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
CarlynRiemst, 26 jaar · Mijdrecht
Als jij ook zin hebt om eens te kijken of het klikt en alles rustig aan wil doen zou ik dat graag horen! Ik vind het leuk als een
Pauliens, 27 jaar · Gasteren
Ik zal je gelukkig maken als je sensueel, dominant, romantisch en heet bent! Laat me elke nacht smerig aanvoelen en wees mijn
Beffen4evah, 27 jaar · Gent
ik zoek een leuke meid om deugenieterij uit te halen
Mariellesin9006, 27 jaar · Daarlerveen
Ik wil eerst maar eens kijken hoe het klikt en zo en wat je elkaar te bieden hebt en daarna kunnen we kijken hoe of wat.
Sadie2007, 26 jaar · Veenendaal
Ik wil via deze weg in de hoop dat ik toch in contact kan komen met mannen die serieus op zoek zijn. Wel voor een relatie, want
HipxManon, 26 jaar · Zierikzee
Ik ben op zoek naar een man die van porno houdt en deze waardeert, en die bereid is om te worden opgenomen terwijl hij me neukt.
MarokNL, 27 jaar · Almere
Een leuke jongen, met de zelfde instelling als mij. experimenteel, vrij, sociaal, gezellig en spontaan. Iemand met veel