Een gezellige man die het leuk zou vinden met mij in contact te komen. Ons mooie levensverhalen te delen en ons prachtige interesses te delen. Ik ben op zoek naar een man die respect heeft, lief is en warm.
Ben je klaar om wat plezier met me te hebben? Zo ja, ik weet zeker dat dit het begin van goede dingen voor ons gaat zijn. Ik zal goed genoeg voor je zijn. Ik ben klaar voor alles wat je me kunt geven.
Je bent wat ouder dan mij maar niet zo oud dat je mijn opa kan zijn. Je bent rustig van aard en weet hoe mij een beetje af te remmen. Zonder daarom afbreuk te doen aan mijn persoonlijkheid. Uiterlijk doet voor mij niet zo ter zake, wel graag een verzorgd iemand maar dat spreekt wel voor zich denk ik. En liefst