Als jij denkt dat je mij die aandacht kunt geven dan zou ik dat echt helemaal geweldig vinden maar dan moeten we wel kijken op wat voor manier je mij dat gaat geven ook al ben ik blij met alle aandacht dus dat komt vast goed.
Je behandelt iedereen met respect omdat je een aardige vent bent. Je kunt ook een intelligent gesprek voeren en leuk zijn wanneer dat nodig is. Ik denk dat dat mijn ideale man is.
Snap jij dat een sexy vrouw ook als mens behandeld wil worden en geen gebruiksvoorwerp voor alleen de seks is? Wil jij ook mij als mens leren kennen? Dan hoop ik dat wij heel snel gaan daten.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Marocoslut, 26 jaar · Utrecht
SylvieS, 26 jaar · s-Hertogenbosch
OoI BLING Ioo, 26 jaar · Lijnden
knap
CynthiaDaten, 27 jaar · 's-Hertogenbosch
Welke man maar ook behalve Fred en dan bedoel ik de Fred waarmee ik een date heb gehad, alle anderen die Fred heten kunnen gewoon
Fleurbrinkman, 27 jaar · Maastricht
Volg
Honeylvu1, 26 jaar · Nes
Ik heb iemand nodig die alle ongewenste dingen die naar buiten komt van mij wanneer ik moet niezen kan vangen. Ik weet dat ik
Alexie, 27 jaar · Antwerpen
Volgt
BeV29, 27 jaar · Schimmert
De ideale man voor mij is schoon. Ik kan me nauwelijks voorstellen dat dit punt zal worden verwijderd of geruild door iemand