Onderhoudende, beetje eigenzinnige(?) en, bij voorkeur, gebonden kerel. Een lekkere vrijpartij; heerlijk....maar ook zo af en toe een terrasje, naar 't theater.
Je behandelt iedereen met respect omdat je een aardige vent bent. Je kunt ook een intelligent gesprek voeren en leuk zijn wanneer dat nodig is. Ik denk dat dat mijn ideale man is.
Een positieve kijk op de wereld moet jij wel hebben. En ook een beetje nuchter zijn als mij en daarnaast moet het jou helemaal koud laten wat een ander van jou denkt.
Genieten waar en wanneer we maar willen dat zou mooi zijn en ook echt genieten zijn. Ik pak die kans en wat vind jij daar van? Ga jij daar mooi op in met me?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
SusieJuicy, 26 jaar · Poppel
Je lul is groot en heel moeilijk voor me, bereid je altijd en overal voor op een hele nacht seks met mij!
Rambola90, 26 jaar · Haarlemmerliede
Natuurlijk wil ik alles van jou weten maar dat komt wel. Ik ben blij als je een beetje uit de buurt komt en toch wel leuk om te zien.
Thess-A, 27 jaar · Berg
Ik ben op zoek naar iemand de net als ik lekker down to earth is. Mijn motto is doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg. Ben jij
Freaklikeme, 27 jaar · Halle
Ik hou van mensen die eerlijkheid uitstralen , realistisch en verantwoord in het leven staan. Ik reis graag ( ma eigenlijk
Juullia90, 27 jaar · Keerbergen
Jij bent erg zachtaardig met vrouwen en jij weet ze op de juiste manier te behandelen. Jij bent ook geduldig met mij!
Chimmie, 27 jaar · Hoelbeek
Ik ben het gemak zelf, ik stel geen eisen maar vraag je alleen eerlijk en oprecht te zijn en mij zo te behandelen zoals je zelf
Lisa36, 26 jaar · Schoorl
Volgt
Justablondie, 27 jaar · Akersloot
Weet je ik stel helemaal niet veel eisen. Ik vind het niet eens belangrijk hoe oud je bent of hoe je eruit ziet. En dat meen ik.