ik zoek een man waar ik in de eerste plaats plezier mee kan hebben, een man waar ik eerst een paar keer mee kan daten om te kijken of de bekende klik aanwezig is. Humor, eerlijkheid, betrouwbaar zijn, doen wat je zegt, spontaan zijn en ook nog leuke dingen kan bedenken om samen te gaan doen, zijn voor mij belangrijke dingen. .
Een man is wat ik zoek, een echte man. Met passie voor zijn relatie. De spanning samen opvoeren, genieten van elkaar en elkaar echt leren kennen, op meerdere manieren ; ) Ben jij die sexy aantrekkelijke man?
Vind je het leuk om nieuwe mensen te ontmoeten die ook jouw interesses delen? Waar je een goed gesprek mee kunt voeren terwijl je geniet van een drankje. Hoe de avond verder gaat, vullen we samen in!