Een man om goede seks mee te hebben maar daarnaast ook een hechte vriendschap te hebben samen, zou erg leuk zijn. En misschien kunnen we er helemaal wel voor gaan, dus laten we snel de dingen gaan doen die wij zo graag willen gaan doen. Ik ben er klaar voor, dat kan ik je wel zeggen!
Romantiek is voor jou geen geheim en je weet dat er menig meisjesharten smelten voor een lief woordje af en toe. Dat lief zijn hoeft niet altijd zo te zijn, sms mag het ook wat ondeugend en zelfs eens een keertje stout worden hoor! ;-)
Ik wil dat je altijd voor me beschikbaar bent wanneer ik je nodig heb. Dit is een goede kans voor ons om van elkaar te genieten. Ben je klaar voor de stoute dingen die we met elkaar gaan doen?