Ik ben zelf een zorgend persoon en hoop dat ook in een relatie te vinden. Iemand die net als ik bezig is met de medemens. En daar ook de nodige kracht uit put en ook kan genieten van hele kleine dingen. Verder spontaan is en ook zeker hier en daar een lach op zijn gezicht kan toveren.
Ik zoek een leuke, spontane man die stevig in zijn schoenen staat. Eentje die mij wat tegengas kan bieden en die ook initiatieven neemt om leuke dingen te ondernemen. Wat denk je, eerst kijken of er een klik is en dan kijken wat de date ons brengt?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Fleuropke, 27 jaar · Leuven
Daar wil ik gewoon lekker achter komen door middel van contact.
1weekSingle, 27 jaar · Elst
Iemand die goed dingen voor zichzelf kan houden, en de klik moet er natuurlijk ook zijn
LillyH1990, 26 jaar · Ramsel
Jij bent makkelijk in de omgang en vrolijk, verder heb ik echt geen torenhoge eisen of zo.
Love2shop91, 26 jaar · Grou
Ik ben een simpele lekkere vrouw. Een man die geen seks wilt past dus echt niet bij mij. Ik heb echt een man nodig die mij eens
Leaahaah, 27 jaar · Middelburg
Ik wil een man vinden met wie ik meteen de klik heb die ik nog niet eerder heb gehad. Ik zou je graag onmiddellijk willen zien
LoveGolden, 26 jaar · Langeveen
Wil jij ervaren hoe smaakvol en smeed en kneedbaar mijn handen kunnen zijn? Je zult je vast afvragen wat er met je gebeurt ;)
Mannie90, 27 jaar · Uitbergen
ik zoek iemand die lief,zorgzaam en geduldig is.
Spot Onn, 26 jaar · Lokeren
Je hebt een lekkere lul, hard en dik! Je zult mij neuken alsof morgen nooit komt!