Ik zoek een leuke, spontane man die stevig in zijn schoenen staat. Eentje die mij wat tegengas kan bieden en die ook initiatieven neemt om leuke dingen te ondernemen. Wat denk je, eerst kijken of er een klik is en dan kijken wat de date ons brengt?
Je moet lief tegen me zijn, je bent romantisch en je zou me ergens anders heen brengen of naar een leuke plek die ik nog nooit eerder ben geweest. Je kunt me laten glimlachen.
Je hoeft niet ervaren te zijn in BDSM maar er wel voor open staan. Je bent dominant en houd er van om mij opdrachtjes te geven ook al zijn we niet bij elkaar. Het gaat allemaal wel op basis van goed vertrouwen en respect naar elkaar toe.
Je behandelt iedereen met respect omdat je een aardige vent bent. Je kunt ook een intelligent gesprek voeren en leuk zijn wanneer dat nodig is. Ik denk dat dat mijn ideale man is.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
KvS, 27 jaar · Antwerpen
Ik ben op zoek naar een pittige, lieve en vooral initiatiefrijke man die mij kan prikkelen en boeien. Iemand die ook zijn eigen
Fiona Guit, 27 jaar · Almere
Je bent geil dat zeker. Je wil altijd en je draait niet te lange verhalen in elkaar. Je hebt geen moeite met een vrouw die weet
SexyZktSexx, 26 jaar · Genk
Je zoekt geen relatie maar wel een sexdate. Je bent spannend en weet me te verrassen. Een beetje stoer mag je wel zijn en je durft
Madelief, 27 jaar · Spijkenisse
stoere kater
Marleenxx, 27 jaar · Amsterdam
x
Jazekerhypho, 26 jaar · Kuinre
Ben jij die warme, romantische man, ben je op zoek naar een relatie en hou je van gezelligheid dan denk ik dat wij elkaar maar
Angel9, 27 jaar · Stompetoren
i will tell you late
Labelleceb, 27 jaar · Zaamslag
Ik ben een zeer rustige en liefdevolle begrip anderen.