Saaie, standaard mannen kunnen gelijk doorgaan met zoeken, ik zoek een man met pit en met zin om dingen uit te proberen..latexpakjes, speeltjes en heel veel standjes..We doen het goed of we doen het niet vind ik hoor, dus laten we daar dan ook voor gaan. Lekker de hele nacht doorgaan en niet stoppen tot we
Ben je klaar om wat plezier met me te hebben? Zo ja, ik weet zeker dat dit het begin van goede dingen voor ons gaat zijn. Ik zal goed genoeg voor je zijn. Ik ben klaar voor alles wat je me kunt geven.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
DueDate, 26 jaar · Alphen aan den Rijn
Trefwoorden; gevoelig, betrouwbaar, humor, lief, zorgzaam, iemand die ook kan geven in plaats van alleen maar nemen.
Annabelle2110, 27 jaar · Bergen
Wat ik zou willen is om een ??man te vinden met wie ik een leuke vriendschap kan opbouwen en dan te zien wat wel of niet gebeurt.
Dreamer199001, 27 jaar · Hasselt
Sta jij er voor open om een leuke vriendschap aan te gaan met een best wel verlegen jonge vrouw. Misschien ben jij wel zo dat
KimmetjeWil, 26 jaar · Groningen
Je zoekt ook een sexavontuurtje, je kan discreet zijn. je maakt jezelf er niet snel vanaf en je wilt een condoom gebruiken.
Fay90, 27 jaar · Heemskerk
Een ervaren man die veel in de aanbieding heeft. Je weet hoe je moet omgaan met een relatie. Je bent begripvol, onafhankelijk
PoesjeLily, 26 jaar · Oldelamer
NVT
Ellemieke90, 27 jaar · Eck en Wiel
Een man met lekker veel levenservaring en die mij nog van alles kan en wil bijbrengen, anders blijf ik er maar zo achteraan
HikHik, 27 jaar · Essene
Ik wil dat je romantisch voor me bent. Als je dat doet ben ik er vrij zeker van dat ik je zal belonen met iets dat je nooit zult vergeten.