Een nette jongen met een goede studie en misschien al een baan die al toe is aan relatie. Je houdt van muziek, dansen, spelletjes doen, uitgaan en ook een avond gewoon helemaal niks doen. Je bent niet te moeilijk te doorgronden en staat open voor nieuwe dingen. Je woont ook nog bij je ouders of al op jezelf, dat maakt niet uit.
Je moet kunnen geven wat ik wil, vooral als het gaat om het vrijen, want ik wil dat het zo intens mogelijk is en ik ben het type dat wil experimenteren en nieuwe dingen met je wil uitproberen, en jij? Ben je geïnteresseerd, waar wacht je nog op?
Allegrote en mooie avonturen starten vanaf de eerste eenvoudige stap, dus neem die stap en stuur me een bericht. Ik ben op zoek naar iemand met wie ik kan genieten van het delen van de hoogte- en dieptepunten van het leven en iemand die het vermogen heeft om een goed ??gesprek te voeren.