Zou graag een ontspannen, ruimdenkende man met een vergelijkbare golflengte ontmoeten om plezier te hebben, samen lachen en een vriendschap opbouwen met genegenheid, knuffels, kusjes en likken, afhankelijk van onze connectie.
Een sm meester die, na een rustige inwijding, mij de wereld van sm wil leren kennen. In het begin heb ik een beetje geduld nodig misschien maar ik ben een snelle leerling, echt waar. Je bent dominant dus, geil en gewoon een lekker ding om te zien, mag ouder zijn als ik, dat is helemaal geen probleem voor mij.
Ik hou meer van vrienden. Ik sta open voor datingmogelijkheden. Je bent cool en luchtig. Je hebt een goed humeur en optimistisch. Je bent iemand die graag reist met goede muziek. We willen plezier hebben tijdens het zingen en dansen.