ik ben opzoek naar een leuke vrouw die open staat voor mensen met een handicap maar mij wel normaal behandeld. uiterlijk doet er bij mij niet echt toe. ik zoek een meisje die goed kan luisteren en waar ik lekker mee kan lachen en huilen en alles mee kan delen.
Ik hou meer van vrienden. Ik sta open voor datingmogelijkheden. Je bent cool en luchtig. Je hebt een goed humeur en optimistisch. Je bent iemand die graag reist met goede muziek. We willen plezier hebben tijdens het zingen en dansen.
Ik hou dus niet van mannen met vieze handen. Ik kan maar beter zo eerlijk mogelijk zijn, anders word het niks tussen ons. Zoek een man die schoon is op zichzelf, houd van orde en netheid. Maar ook een die samen met mij heerlijke seks wilt hebben, heerlijk genieten in mijn satijnen opgemaakte bed, de sterren