ik zoek iemand waar ik mee kan lachen, die van een feestje houd en een klein beetje gek is (niet te veel) . iemand die opgewassen is tegen mijn eigenwijsheid en het liefst niet ouder dan 35.
Iedereen zegt dat ik wijzer en ouder overkom dan mijn leeftijd aangeeft. Dat kan best, maar dat betekent niet dat ik niet heel veel lol kan en wil hebben, lekker wil reizen en gekke en leuke dingen wil doen. Wil jij dat ook, mail me dan, dan hebben we vast een klik!
Wil jij graag een engeltje in je bed hebben. Neem me dan mee op stap, en voer me een paar wijntjes, en neem me dan mee naar je huis. En je krijgt de tijd van je leven!! Dat is toch iets waar je van droomt of fantaseert! Als je dit wat vind? Wacht dan niet zo lang en stuur me een mailtje.