Ik zoek een man die zich nog te jong voelt om achter de geraniums te zitten, die zijn voor de 90 plus mensen. Jij bent een actieve man die houdt van bezig zijn, de natuur, uitstapjes maken, uit eten gaan. Kortom een man die niet stilstaat maar vooruit denkt en wil genieten.
In bed heb jij wel hele spannende ideetjes en dat geeft mij een heerlijk gevoel. Ik heb zin om daar zoveel mogelijk van te kunnen genieten. Denk jij nu wat ik denk en mag ik je verleiden?
Wil jij mij die stoute aandacht geven? Leeftijd is echt onbelangrijk, als je maar weet te genieten van lekker vrijen en die een inhoud kan geven. Houdt jij net als ik van veel en fanatiek met elkaar bezig zijn en gewoon lekker gek uit je bol kunnen gaan? Dan wil ik je zeker leren kennen!