Wat ik leuk vind om te doen zijn. Gezellig een hapje eten, sporten en een lekker avondje op de bank of gewoon eens lekker de stad in gaan. ik ben al een lange tijd alleen en ik sta open voor iets nieuws.
Jij mag best wel een beetje een druktemaker zijn. Ik ben wat rustig aan gelegd dus dat compenseert dan mooi. Of het voor jou nu is om een keer er tussen uit te gaan of voor meer, ik sta voor alles open en zou het al leuk vinden om nieuwe mensen te ontmoeten.
Ik weet dat ik jou veel kan geven en jouw koppie staat daar naar ;-). Beetje dubbelzinnig en daar hou ik ook van. Ik wil spanning en sensueel worden. Wat jij wil is vast hetzelfde en ik duim dat je dat met mij wilt.
Ik wil het leven doorbrengen met een interessante en nieuwsgierige man. De man van mijn dromen brengt niet de hele dag door voor tv of computerscherm. Hij zou van de schoonheid van de wereld moeten genieten en optimistisch zijn. Hij zou ook liefdevol en gepassioneerd moeten zijn. Een goed gevoel voor
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
MaKeSence, 25 jaar · Elversele
Ik wil dat je agressief bent en altijd bereid om het beste uit mij te halen en zeer flexibel bent, terwijl ik van iemand onschuldig
SarrahL, 24 jaar · Grijpskerke
Je bent heel lief en je behandelt me goed. je geeft me alles wat ik wil, meer vraag ik je niet.
BuenaJuta, 24 jaar · Diever
We kunnen ook ondeugend zijn als we tijd hebben. Ik weet zeker dat dit het begin zal zijn van iets geweldigs en leuks voor ons.
GoldenManon, 25 jaar · Mechelen
Wie wil van mij houden, ik heb liefde nodig?
Bosenheidfun, 25 jaar · Emmen
Ik zoek iemand om eens gek te doen en om onze grenzen op te zoeken. Je staat open om nieuwe dingen uit te proberen en wie weet blijft
Vanders10, 25 jaar · Drogteropslagen
volgt
GuusjeTechie, 25 jaar · Delft
iemand die bij mij in de smaak valt. Tja, lastig weer,... Ik weet het natuurlijk beter dan degene interesse zou hebben. Ik