Je vindt het opwindend als ik voor je poseer, dans, strip, of met mezelf speel. Misschien vind je het ook wel kicken als ik dat doe waar anderen bij zijn? Of we doen samen wat lekkere dingen in het openbaar ;-)
ik ben op zoek naar? Grote vraag! Ik zou graag iemand ontmoeten die een dame kan waarderen voor haar innerlijke en uiterlijke schoonheid, haar behandelt met respect en ridderlijkheid, aanhankelijk, trouw en aandachtig is. Iemand die eerlijk is en niet bang is om zijn gevoelens te communiceren.
Ik zoek een stoute man die me een beetje van zijn tijd wil geven. Leeftijd maakt me niets uit, zolang we maar bij elkaar passen en dezelfde gedachtes hebben op seksgebied, want als dat goed is dan komt de rest toch vanzelf?
Een leuk koppie is leuk dat snap ik. Maar als je niet eens normaal kan doen hoef je niet te reageren. Ik kan best lachen op een grapje maar de insteek moet niet zijn om mij voor gek te zetten.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Kiki-andy, 25 jaar · Herentals
leuke, spontane meid die een trio wel ziet zitten?
Emmiemm, 25 jaar · Gijzegem
Ja mijn ideale partner is een nette man, een wel opgevoede man die weet wat hij wilt in het leven. Volwassen is, en mij het gevoel
HoningBijt, 24 jaar · Driehuis
Ik zoek een leuke jongen die lekker zichzelf is en waar ik ook mezelf kan zijn... lief, knuffelig, beetje sexy mag wel ;)
Missboerin, 25 jaar · Zoetermeer
vraag maar
Marlena-x, 25 jaar · Hardenberg
ik zoek een leuke jongen waar ik mee kan lachen en niet te klein is:$
GewilligMoment, 25 jaar · Zutphen
Jij moet sex willen met mij!
Lekkerekutje, 25 jaar · Tienen
Niet teveel poespas en dergelijke dingen. Ik ben alleen opzoek naar seks en daarom wil ik geen liefdesverklaringen en dat