Ik vind het niet erg als je een beetje dominant bent. Je moet wel heel erg lief zijn een soort teddybeer dat is een beetje wat ik zoek. Ik vind het ook heel belangrijk dat we een klik hebben.
ben jij die leuke jongen eventueel nieuwe liefde waar ik naar zoek? Dan wil ik alles van je weten!! stuur ook een leuke foto als je die niet in je profiel hebt staan, dat kan ik altijd wel waarderen. En neen!!! Geen plaatsjes van geslachtsdelen, die worden per direct verwijderd!!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
MissiOnary K, 25 jaar · Kapellen
Kun jij mij de stabiliteit geven waar ik naar zoek? Ik hoop dat jij mijn hartje weet te veroveren en precies de man bent die ik
LynnXxX , 24 jaar · Haarlem
Ben jij een gezellige jongeman, die regelmatig uitgaat, en graag zijn vriendengroep wilt vergroten, of vriendinnen groepje.
HappyMelody, 24 jaar · Dendermonde
Maakt niet uit hoe oud je bent of waar je woont
Skachkov, 25 jaar · Nijmegen
Taller and sexy
ZaarLove, 24 jaar · Hoogeloon
Jij bent iemand die mij een goede tijd op het gebied van seks wilt geven. Ik wil niet iemand die makkelijk of snel klaarkomt,
Stoutegabriela, 25 jaar · Breda
Durf jij wel contact met mij op te nemen, zou top zijn, de kans is zeer groot dat je wat terug hoort.
Clareclean, 25 jaar · Kapelle
Ik hoop een man te ontmoeten die echt goede bedoelingen heeft. Iemand die voor de liefde gaat en ik zou het leuk vinden om ervoor