Je ben een gezellige man die niet gelijk uit is op sex. Je heb geen relatie en bent in eerste instantie uit op vriendschap. Je staat open voor een relatie in de toekomst als het klikt.
Ik wil dat je verantwoording verschuldigd bent aan mij. Word jij mijn neukmaatje? Wat zijn de dingen die je voor mij kunt doen? . Ben je beschikbaar om plezier te hebben met me?
Een leuk koppie is leuk dat snap ik. Maar als je niet eens normaal kan doen hoef je niet te reageren. Ik kan best lachen op een grapje maar de insteek moet niet zijn om mij voor gek te zetten.
Een sm meester die, na een rustige inwijding, mij de wereld van sm wil leren kennen. In het begin heb ik een beetje geduld nodig misschien maar ik ben een snelle leerling, echt waar. Je bent dominant dus, geil en gewoon een lekker ding om te zien, mag ouder zijn als ik, dat is helemaal geen probleem voor mij.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Kobyo, 25 jaar · Jaarsveld
Ik hou van het leven en dat moet ook gevierd worden. Dat heb ik tot nu toe ook wel gedaan hoor. Maar het feit dat ik single ben en
Melly911222, 25 jaar · Bredevoort
Iemand die me begrijpt en die wél een eerste stap durft te zetten in mijn richting. Iemand die actief is en die het leuk
JustTheBest, 24 jaar · Leuven
Iemand geduldig, die me de tijd geeft om los te komen. Iemand die me mezelf laat zijn. Maar ook een toffe jongen/man, iemand
Alin11, 24 jaar · Renswoude
Kun je me als een vrouw respecteren? Ik weet zeker dat dit geweldig gaat worden als je dat voor mij kunt doen. Waar zoek je naar
XMariekeX, 24 jaar · Oijen
Net als mij een beetje gek en verder gewoon leuk, laten we eens kijken of er een klik is oke?
Jenskeh, 25 jaar · Oude Pekela
Ben opzoek naar een jonge met humor. Om leuke gezellige dingen mee te doen.
Little Leintje, 24 jaar · Coevorden
Nou, ik hoop dat er leuke jongens zijn :p Andere social media sites vond ik niet zo, dus hoop hier leuke mensen te ontmoeten.
Nooraah, 25 jaar · Zwolle
Iemand die niet snel oordeelt maar een mens de kans geeft om zichzelf te zijn. Die wel heel open is en van praten houdt. Een echte