Ik houd van lichamelijk contact, dus als er iets is wat jij me wel moet geven is het dat. Verder ben jij een man die zich graag eens laat verrassen door deze dame, wie weet wat ik voor jou allemaal in petto heb. Laat snel wat van je horen want ik verlang ernaar om in jouw armen te liggen.
Je houdt natuurlijk ook van reizen anders dan wordt het vervelend, verder geef je me de kans je te leren kennen, eerlijk en spontaan. Blijf gewoon jezelf, dan is het altijd goed, of het nu klikt of niet dat geeft niet. Maar liever klikt het natuurlijk wel dus laten we daarvoor gaan. Mail me als je interesse
Werk jij NIET in het wereldje van de dance festivals? Dan wil ik jou ontmoeten en zo snel mogelijk ook. Ik heb wat in te halen en jij mag mij daarbij helpen.