Ik wil het leven doorbrengen met een interessante en nieuwsgierige man. De man van mijn dromen brengt niet de hele dag door voor tv of computerscherm. Hij zou van de schoonheid van de wereld moeten genieten en optimistisch zijn. Hij zou ook liefdevol en gepassioneerd moeten zijn. Een goed gevoel voor humor zal een groot pluspunt zijn.
Een leuke jonge man die open staat voor liefde, daar de nodige moeite voor wilt doen en natuurlijk ook lief is en er goed verzorgd uit ziet. Stoer vind ik ook wel een beetje belangrijk, een echte man met ballen trekt mij aan! Zie jij er goed uit, en denk jij bij mij te passen, stuur mij dan een berichtje.
Geen verplichtingen maar puur plezier. Als we niet van denken houden, zullen we het gewoon zeggen. Ik hoop dat jij de man bent die de spanning kan opvoeren en veel stoute plekjes van me kan vinden. Het kan me niet schelen waar je begint. Ik hoop dat je het net zoveel wilt als ik!