Ik wil het leven doorbrengen met een interessante en nieuwsgierige man. De man van mijn dromen brengt niet de hele dag door voor tv of computerscherm. Hij zou van de schoonheid van de wereld moeten genieten en optimistisch zijn. Hij zou ook liefdevol en gepassioneerd moeten zijn. Een goed gevoel voor humor zal een groot pluspunt zijn.
Jij ziet het ook wel zitten om iemand te ontmoeten en samen nieuwe ervaringen op te doen en herinneringen voor het leven te maken. Verder hoop ik dat je gewoon een echte lieverd bent waar ik het erg fijn mee kan hebben.
Ik hou dus niet van mannen met vieze handen. Ik kan maar beter zo eerlijk mogelijk zijn, anders word het niks tussen ons. Zoek een man die schoon is op zichzelf, houd van orde en netheid. Maar ook een die samen met mij heerlijke seks wilt hebben, heerlijk genieten in mijn satijnen opgemaakte bed, de sterren