Net zoals mij beschik je over een flinke portie humor, kan je omgaan met verlegen meiden ;-) Hou je van een lange wandeling en ben je een beetje sportief. Je neemt het leven met een flinke korrel zout en bent in voor een uitdaging. Mij dus.
Ik val op wat oudere mannen. Mannen met levenservaring en die rust uitstralen en niet meer zoals jongens van begin 20 zelf niet weten wat ze willen en als een gek vanalles aan het uitproberen zijn. Wat niet wil zeggen dat ik een saaie doos ben hoor, want ik hou echt wel van leuke dingen doen en heb veel energie.
Leeftijd daar kijk ik niet naar dat vind ik totaal niet belangrijk, een oudere man kan mij net zoveel bieden als een jongere man. Belangrijk is wel voor mij dat je een lief een zorgzaam karakter hebt en veel liefde om te geven.