Leeftijd daar kijk ik niet naar dat vind ik totaal niet belangrijk, een oudere man kan mij net zoveel bieden als een jongere man. Belangrijk is wel voor mij dat je een lief een zorgzaam karakter hebt en veel liefde om te geven.
Laten we nieuwe dingen proberen, en jij mag zeggen waar. Ik wil weten wat je denkt van buiten seks. op spannende plekjes waar veel mensen zijn. Of in het bos, dat lijkt me ook super spannend!
Een sm meester die, na een rustige inwijding, mij de wereld van sm wil leren kennen. In het begin heb ik een beetje geduld nodig misschien maar ik ben een snelle leerling, echt waar. Je bent dominant dus, geil en gewoon een lekker ding om te zien, mag ouder zijn als ik, dat is helemaal geen probleem voor mij.
Ik val op wat oudere mannen. Mannen met levenservaring en die rust uitstralen en niet meer zoals jongens van begin 20 zelf niet weten wat ze willen en als een gek vanalles aan het uitproberen zijn. Wat niet wil zeggen dat ik een saaie doos ben hoor, want ik hou echt wel van leuke dingen doen en heb veel energie.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
PinkxThex, 25 jaar · Almkerk
Ik begin volgende week weer met naar de sportschool te gaan. Zou graag iemand hebben om mee te gaan of open staat voor het krijgen
Terblanche, 25 jaar · Haaksbergen
GooglemeBaby, 24 jaar · Oss
Volgt
JASmint, 24 jaar · Castricum
geen idee!
10ager, 24 jaar · Spui
Net als ik gewoon een beetje sexy, dat mogen wij vrouwen toch ook wel van een jongen verwachten? :p Een beetje ondeugend, stoer,
Meisa, 25 jaar · Kruibeke
Durf jij je geheel aan mij te onderwerpen en te laten gebeuren wat ik op dat moment goed voor jou vind? Het lijkt mij heerlijk
Meisje19, 25 jaar · Haarlem
Jij bent vooral heel lief en iemand met een luisterend oor.
Dummieface, 25 jaar · Zaandam
Leuk zou zijn iemand met wie ik dingen in gemeen heb, in de buurt of contact op lange afstand lijkt mij ook erg leuk. Lief, spontaan,