De ideale man voor mij is schoon. Ik kan me nauwelijks voorstellen dat dit punt zal worden verwijderd of geruild door iemand anders met een andere must-have-functie. Want hoewel we ongetwijfeld sneller rennen voor een goede zweetlucht (iets met feromonen of zoiets), kan zo'n zure geur in de praktijk niet worden volgehouden.
Ik hoop dat je iemand bent die niet direct op de eerste date met me het bed in wil. Ik ben opzoek naar een echte teddybeer die weet hoe die een vrouw moet verwennen.. Je bent romantische en weet wat liefde is. En je kan weer geluk in me leven brengen.
Ik ben al eerder genept in een relatie, dus ik wil niet dat dit opnieuw gebeurt. Het was het ergste gevoel ooit, maar ik ben op een punt in mijn leven waar ik mijn leven met iemand die speciaal is zou willen delen. Het zou geweldig zijn om een ??lieve, fatsoenlijke, eerlijke en volwassen man te ontmoeten.