Je zou graag willen reizen en verschillende plaatsen bezoeken en graag lange tijd met mij doorbrengen. Ik ben een aanhankelijk persoon, dus wees voorbereid om altijd bij mij te zijn, waar je ook gaat. Ik zal je ook brengen naar plekken waar dan ook in de wereld.
Geen verplichtingen maar puur plezier. Als we niet van denken houden, zullen we het gewoon zeggen. Ik hoop dat jij de man bent die de spanning kan opvoeren en veel stoute plekjes van me kan vinden. Het kan me niet schelen waar je begint. Ik hoop dat je het net zoveel wilt als ik!
Ik ben opzoek naar iemand met de zelfde interesses als mij met muziek bezig zijn en veel interesses in tattoos en piercings hebben en een lieve betrouwbare persoon. tussen 18-26 jaar voor de interesse.