Je zou graag willen reizen en verschillende plaatsen bezoeken en graag lange tijd met mij doorbrengen. Ik ben een aanhankelijk persoon, dus wees voorbereid om altijd bij mij te zijn, waar je ook gaat. Ik zal je ook brengen naar plekken waar dan ook in de wereld.
Jongeman die bescheiden en grappig is. Een persoon die flexibel en empathisch is. Ik hou van slimme mensen, en ik zoek oprechte vriendschappen, en wie weet, een serieuze relatie ... en ik wil dat je mijn nachten gelukkig maakt,.
Wat ik zoek in een man...nou gewoon lief, stoer, eerlijk, iemand waar je ook mee kan lachen. Het is toch afwachten hoe het in het echt gaat maar als je een lieve lach heb dan heb je al heel veel bij me gewonnen.