Een sm meester die, na een rustige inwijding, mij de wereld van sm wil leren kennen. In het begin heb ik een beetje geduld nodig misschien maar ik ben een snelle leerling, echt waar. Je bent dominant dus, geil en gewoon een lekker ding om te zien, mag ouder zijn als ik, dat is helemaal geen probleem voor mij.
Als je leuk bent en houdt van veel dingen samen doen spreekt me dat zeker aan. Lachen vind ik belangrijk maar in de liefde ben je wel serieus. Ik vind het heerlijk als een man romantisch is.
Ik ben op zoek naar een vriendelijke en voorzichtige man, die intelligent is, een goed gevoel voor humor heeft, vrolijk, romantisch en ondeugend tegelijkertijd kan zijn. Ik hou van een man die me wil verleiden en met met wil flirten, ik hou ervan als het spannend en afwisselend is.