Je bent iemand van mijn leeftijd, veel ouder wil ik liever niet. Je hebt geen gigantische vriendenkring die je moet onderhouden en bent geen feestbeest. Rust is wat je fijn vind, een fijne film, een drankje onder een fijn gesprek. Een leuke lieve jongen met een verlegen kant en ook intelligent. Je wil een relatie en dat wil ik ook.
Ik hou dus niet van mannen met vieze handen. Ik kan maar beter zo eerlijk mogelijk zijn, anders word het niks tussen ons. Zoek een man die schoon is op zichzelf, houd van orde en netheid. Maar ook een die samen met mij heerlijke seks wilt hebben, heerlijk genieten in mijn satijnen opgemaakte bed, de sterren
Wat ik zoek in een man...nou gewoon lief, stoer, eerlijk, iemand waar je ook mee kan lachen. Het is toch afwachten hoe het in het echt gaat maar als je een lieve lach heb dan heb je al heel veel bij me gewonnen.