Een sm meester die, na een rustige inwijding, mij de wereld van sm wil leren kennen. In het begin heb ik een beetje geduld nodig misschien maar ik ben een snelle leerling, echt waar. Je bent dominant dus, geil en gewoon een lekker ding om te zien, mag ouder zijn als ik, dat is helemaal geen probleem voor mij.
Ik ben opzoek naar iemand met de zelfde interesses als mij met muziek bezig zijn en veel interesses in tattoos en piercings hebben en een lieve betrouwbare persoon. tussen 18-26 jaar voor de interesse.
Ben jij ook iemand die plezier kan maken en wil jij jouw kostbare tijd delen met mij? Hou jij ook van veel dingen samen doen en er op uit trekken? Hou jij van stedentrips of een weekendje weg samen en romantisch genieten van de plek waar we dan zijn? Ben jij spontaan en net als ik naief?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Naomibe 69, 24 jaar · Antwerpen
volgt
Sparkling 001, 24 jaar · Malden
Lijkt het jou ook helemaal het einde om een wereldreis te maken? Lekker een half jaar of een jaar weg uit je vertrouwde omgeving?
Tietsiaatje, 24 jaar · Assen
Ga jij het lang volhouden om jezelf in bedwang te houden? We gaan even uit in Assen en maken er een mooie tijd van? Lekker handjes
RosyPink, 25 jaar · Wijk bij Duurstede
Ik hou van mannen die er ook zo uit zien als ik en misschien nog wat ruwer zijn. En sterker, ik wil een man ontmoeten die zoals
KennyS0, 25 jaar · Heemskerk
Pure seks is het ding waar ik zoveel van houd. Ik wil dat seks gebeurt en ik heb het ook nodig. Zullen we doen wat we zo leuk vinden?
Moroo, 24 jaar · Massemen
Ik zoek een man die te vertrouwen is wat moeilijk te vinden is deze tijd. Dus als jij een betrouwbaar iemand bent en je hebt alles
DikkeVinger, 24 jaar · Culemborg
Je bent man met veel ervaring vooral op het gebied van bondage en rollenspellen.
46Colours, 25 jaar · Bingelrade
Die man die samen met mij een fijne tijd wilt hebben, een leuk samen zijn, genieten van de mooie dingen in het leven. Maar ook