Wat ik hier doe zal ik nu vertellen: Ik heb nog geen relatie gehad in mijn leven, wel wat gedate enzo maar echt verder is het niet gegaan. Balen hoor, mijn vriendinnen hebben bijna allemaal een vriendje en gaan nu dus ook vaker weg. Ik zie het wel hoe leuk ze het hebben en stiekem ben ik een beetje jaloers...dus lieve jongeman, misschien ben ik wel een leuke meid voor jou!
Eigenlijk is het de man die de vrouw zou moeten aanspreken, maar ik doe dat liever andersom :) Meer omdat ik geen geduld heb. Voor mij duurt werkelijk alles veels te lang. Je leeft maar een keer en je moet niets voorbij laten gaan, zoals lekker flirten met spannende mannen ;)
Ben je toe aan lekker stoeien met een jonge meid? Geef maar door wat je wensen en verlangens zijn. Ik ben extreem wild en doe alles wat je me vraagt ;)