Ik vind het niet erg als je een beetje dominant bent. Je moet wel heel erg lief zijn een soort teddybeer dat is een beetje wat ik zoek. Ik vind het ook heel belangrijk dat we een klik hebben.
Ben jij ook iemand die plezier kan maken en wil jij jouw kostbare tijd delen met mij? Hou jij ook van veel dingen samen doen en er op uit trekken? Hou jij van stedentrips of een weekendje weg samen en romantisch genieten van de plek waar we dan zijn? Ben jij spontaan en net als ik naief?
Ik wil het leven doorbrengen met een interessante en nieuwsgierige man. De man van mijn dromen brengt niet de hele dag door voor tv of computerscherm. Hij zou van de schoonheid van de wereld moeten genieten en optimistisch zijn. Hij zou ook liefdevol en gepassioneerd moeten zijn. Een goed gevoel voor