Ook jij hebt nog een bepaald stuk wat je niet direct wilt gaan delen. Je staat wel open voor een lekkere sensuele jonge vrouw en heb wel zin in een leuk afspraakje. Met al die extra dingen kan het alleen maar beter worden. Leeftijd lengte enz allemaal onbelangrijk. Je bent namelijk leuk of niet leuk.
Jij wilt niet alleen maar seks maar ook liefde. Je wilt ook echt voor de vrouw gaan en je geniet van uit eten gaan, leuke dingen samen doen en gezelligheid. Je bent daarnaast lief, sociaal en spontaan.
Ik ben op zoek naar een gezellige leuke man om mee af te spreken, wat te gaan eten of een lange wandeling over het strand te maken. Ik hou van actieve mannen die houden van spontane dingen en genieten. Het moet toch niet zo moeilijk zijn om een date te scoren.